PENDULI - Wahadło, kamerton samopoznania i równowagi z jaspisem cesarskim

PENDULI - Wahadło, kamerton samopoznania i równowagi z jaspisem cesarskim

PENDULI - Wahadło – kamerton samopoznania i równowagi z jaspisem cesarskim.   wykonany jest ze srebra - (natura – żeńska, planeta – Księżyc, żywioł – Woda) i mosiądzu (natura – męska, planeta – Słońce, żywioł – Ogień).

Trzy paski mosiądzu w dolnej części wisiora symbolizują sacrum, harmonię, siłę, Słońce, owocowanie, wzrost, rozwój, medytację, szczęście, świadomość.

Wielkość 11x4 cm, Jaspis cesarski ma średnicę 4cm. zawieszony jest narzemieniu w kolorze ceglastym o średnicy 3 mm i długości 70cm. i w formie kolii - pokazano na drugim zdjęciu.

Jaspis cesarski - utrzymuje równowagę miedzy yin a yang i jednocześnie zabezpiecza równowagę mentalną, uczuciową i fizyczną. Usuwa ze środowiska promieniowanie elektromagnetyczne oraz inne zanieczyszczenia wraz z radiacją. Pomaga też w sztuce radiestezji.

   W życiu duchowym Jaspis przynosi swojemu właścicielowi zaangażowanie przy realizacji wszystkich celów. Pomaga wnikać w źródła problemów. Pomaga w konfliktach i przy podejmowaniu szybkich decyzji. Zwiększa zdolności organizacyjne i umiejętność oceny rzeczy jako całości. Zachęca do rozwoju wyobraźni i przekształcania pomysłów w czyn. Na poziomie fizycznym przynosi pomoc przy przewlekłych chorobach i dodaje ciału energię.

Przekaż informacje o tym wpisie zainteresowanym znajomym!
wszystkie wpisy
PROJEKTUJEMY I WYKONUJEMY BIŻUTERIĘ OSOBISTĄ Z PRZESŁANIEM