Home / Biżuteria NOWA ERA / wisiory / agat w kolorze ugru - SPRZEDANY !

agat w kolorze ugru -  SPRZEDANY ! - szczegóły produktu
agat w kolorze ugru -  SPRZEDANY ! - szczegóły produktuagat w kolorze ugru -  SPRZEDANY ! - szczegóły produktuagat w kolorze ugru -  SPRZEDANY ! - szczegóły produktu

agat w kolorze ugru - SPRZEDANY !

agat w kolorze ugru - SPRZEDANY !
620.00
Realizacja i dostawa
Tabela rozmiarów Tabela rozmiarów
Informacje o produkcie

Agat z Brazylii, w kolorze ugru w oprawie z mosiądzu polerowanego. Wielkość 82x32mm. Zawieszenie typu żmijka ze srebra złoconego, długość 45 cm

 TEN WISIOR SPRZEDANY !

 

 Możemy wykonać na zamówienie w innym kolorze Agatu ! do uzgodnienia !

 

Agat uznawany jest za kamień wierności i miłości, a także równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Pomaga zachować wewnętrzną harmonię, doda pewności siebie oraz zapewni spokój w różnych stresujących sytuacjach. Przez wielu nazywany jest „kamieniem biznesmenów”. Znany był już w starożytności - w różnych kulturach służył do wyrobu amuletów. Równoważy i harmonizuje energię yin i yang, zachęca do medytacji sprzyja rozwojowi duchowemu i emocjonalnemu, zwiększa samoświadomość.

Według wierzeń religii dharmicznych i ezoteryki agat jest kamieniem, który chroni wszystkie czakry, czyli ośrodki energetyczne w ciele lub inaczej punkty, w których zbiegają się kanały energetyczne i w których gromadzi się energia prana. Jego energia namawia do pokonywania uprzedzeń, zejścia z utartych szlaków i szukania własnej drogi w życiu, leczy żal, pomaga wyzbyć się gniewu i namawia do tego, by mieć odwagę do rozpoczęcia wszystkiego od nowa.

Na poziomie intelektualnym natomiast agat pomaga zwiększyć koncentrację i poprawić zdolności analityczne.

Dobroczynne działanie agatu wpływa na wszystkie znaki zodiaku. Astrologicznie pomocny  jest dla Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Panny, Wagi, Skorpiona i Koziorożca.

 

Dobierz do kolekcji

Opinie o produkcie: agat w kolorze ugru - SPRZEDANY !

Dodaj
PROJEKTUJEMY I WYKONUJEMY BIŻUTERIĘ OSOBISTĄ Z PRZESŁANIEM