Home / Biżuteria NOWA ERA / agat w odcieniach beży, w oprawie z mosiądzu polerowanego

agat w odcieniach beży, w oprawie z mosiądzu polerowanego - szczegóły produktu
agat w odcieniach beży, w oprawie z mosiądzu polerowanego - szczegóły produktuagat w odcieniach beży, w oprawie z mosiądzu polerowanego - szczegóły produktu

agat w odcieniach beży, w oprawie z mosiądzu polerowanego

agat w odcieniach beży, w oprawie z mosiądzu polerowanego
500.00
Realizacja i dostawa
Tabela rozmiarów Tabela rozmiarów
Informacje o produkcie

Agat z Brazylii, w odcieniach beży,  w oprawie z mosiądzu polerowanego. Wielkość 10x5 cm Zawieszenie na żemieniu w kolorze skóry, długość 75 cm lub wedle życzenia kilenta.

 Agat uznawany jest za kamień wierności i miłości, a także równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Pomaga zachować wewnętrzną harmonię, doda pewności siebie oraz zapewni spokój w różnych stresujących sytuacjach. Przez wielu nazywany jest „kamieniem biznesmenów”. Znany był już w starożytności - w różnych kulturach służył do wyrobu amuletów. Równoważy i harmonizuje energię yin i yang, zachęca do medytacji sprzyja rozwojowi duchowemu i emocjonalnemu, zwiększa samoświadomość.

Według wierzeń religii dharmicznych i ezoteryki agat jest kamieniem, który chroni wszystkie czakry, czyli ośrodki energetyczne w ciele lub inaczej punkty, w których zbiegają się kanały energetyczne i w których gromadzi się energia prana. Jego energia namawia do pokonywania uprzedzeń, zejścia z utartych szlaków i szukania własnej drogi w życiu, leczy żal, pomaga wyzbyć się gniewu i namawia do tego, by mieć odwagę do rozpoczęcia wszystkiego od nowa.

Na poziomie intelektualnym natomiast agat pomaga zwiększyć koncentrację i poprawić zdolności analityczne.

Dobroczynne działanie agatu wpływa na wszystkie znaki zodiaku. Astrologicznie pomocny  jest dla Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Panny, Wagi, Skorpiona i Koziorożca.

Dobierz do kolekcji

Opinie o produkcie: agat w odcieniach beży, w oprawie z mosiądzu polerowanego

Dodaj
PROJEKTUJEMY I WYKONUJEMY BIŻUTERIĘ OSOBISTĄ Z PRZESŁANIEM