Home / Biżuteria NOWA ERA / wisiory / Wisior RÓWNONOC - Sprzedany !

Wisior RÓWNONOC - Sprzedany ! - szczegóły produktu
Wisior RÓWNONOC - Sprzedany ! - szczegóły produktuWisior RÓWNONOC - Sprzedany ! - szczegóły produktuWisior RÓWNONOC - Sprzedany ! - szczegóły produktu

Wisior RÓWNONOC - Sprzedany !

SPRZEDANY!
3200.00
Realizacja i dostawa
Tabela rozmiarów Tabela rozmiarów
Informacje o produkcie

 

RÓWNONOC

ten osobisty kamerton wykonany jest w 1 egzemplarzu i powstał w równonoc wiosenną 2021r. Jest przeznaczony dla wyjątkowej Osoby, która wie jak wykorzystać jego potencjał.

 Wykonany jest z mosiądzu i srebra. Kamienie to lapis lazuli.  Lapis-lazuli to niezwykły kamień, który stoi na straży inspiracji, prawdy i mądrości. Sprzyja pozytywnym relacjom: przyjaźni i harmonii w związkach. Przez bardzo stare kultury był ceniony wyżej niż złoto. To kamień, który pozwala stanąć w prawdzie przed samym sobą - stymuluje świadomość do dostrzeżenia w sobie doskonałości i piękna, pozwala ujrzeć swoją prawdziwą naturę i poczuć się częścią Wszechświata.

Kulki po bokach są średnicy 7 mm, kamień w środku ma średnicę 18 mm. Średnica okręgu wykonanego ze srebra ma średnicę 70mm. Wisior zawieszony jest na mosiężnym pałąku o średnicy 3 mm do którego wklejony jest rzemień w kolorze srebrnym o średnicy 3 mm zakończony srebrnym zapięciem,  który jest zakończonym łańcuszkiem długości 8 cm, by móc dowolnie regulować długość.

SPRZEDANY !

 

Dobierz do kolekcji

Opinie o produkcie: Wisior RÓWNONOC - Sprzedany !

Dodaj
PROJEKTUJEMY I WYKONUJEMY BIŻUTERIĘ OSOBISTĄ Z PRZESŁANIEM