Nasza oferta
Newsletter
Jeśli jestes zainteresowany naszymi aktualnościami promocjami zapisz się
Zgadzam sie na otrzymywanie droga elektroniczna na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Pracownia Autorska Stankiewicz Jolanta Stankiewicz z siedziba w Ketrzynie, Kruszewiec nr 32A, 11-400 Ketrzyn, NIP: 742 100 13 31 zgodnie z ustawa z dnia 18 lipca 2002 roku o swiadczeniu uslug droga elektroniczna oraz z ustawa z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne. Administratorem danych osobowych jest Pracownia Autorska Stankiewicz Jolanta Stankiewicz z siedziba w Ketrzynie, Kruszewiec nr 32A, 11-400 Ketrzyn.
Logowanie
Zaloguj się:
Adres e-mail:
Hasło:
Zapomniałeś hasło
Jeżeli nie pamiętasz hasła kliknij tutaj
Nie masz konta
Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj
Rejestracja nowego klienta
Adres e-mail:
*
Hasło:
*
Powtórz hasło:
*
Imię i nazwisko:
*
Firma:
Nip:
Regon:
Kod pocztowy:
*
Miasto:
*
Ulica:
*
Telefon:
*
* pole obowiązkowe
Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Pracownia Autorska Stankiewicz Jolanta Stankiewicz, Kruszewiec nr 32A, 11-400 Kętrzyn, NIP 742 100 13 31 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem i akceptuję jego treść.
Zgadzam się na wystawienie i doręczenie przez Pracownia Autorska Stankiewicz Jolanta Stankiewicz, Kruszewiec nr 32A, 11-400 Kętrzyn, NIP 742 100 13 31, faktury elektronicznej i udostępniam w tym celu adres elektroniczny.
Profesjonalne strony internetowe - DevilArt.
Jesteś naszym: 842136 gościem.