O biżuterii

Powstaje  w Pracowni Autorskiej Stankiewicz. Pod wpływem wyjątkowej magii ozdób wytwarzanych przez pradawne plemiona Bartów, Galindów, Jaćwięgów ... zafascynowani i zainspirowani ozdobami tych ludów stworzyliśmy własną kolekcję pod nazwą „Magiczna Biżuteria Warmii i Mazur”.

WARE GENA w języku tych plemion znaczy MOC BOGINI - to moc życia, która jest w naszej biżuterii, natchniona Miłością do drugiego człowieka, dając bezpieczeństwo i siłę.

Magiczna jest dlatego, gdyż wykonywana  z intencją, by przekazywała  ludziom dobrą energię, by ta energia wspierała. Biżuteria ta wchodzi w relacje z nami jak kamerton – dostrajając to, co jest w nas roztrojone. Każdy wzór ma  nazwę własną, imię, by nie stał się tylko numerem w katalogu, ale by mógł żyć własnym życiem i własną energią.
 
Ta biżuteria, to Magia, tajemnice i prastare opowieści  z Warmii i Mazur. Energia i ciepło światła zatopione w kamieniach. Symbole przynoszące szczęście . Niezwykłe wisiory, bransolety i pierścienie - biżuteria WAREGENA przenosi jej szczęśliwego  posiadacza w dawne dzieje (historię) i daje  wyjątkową moc, której codziennie każdy potrzebuj.

 


Zdjęcia: artysta fotograf Andrzej Fetish Frankowski


Z wdzięcznością za dar
Jolanta i Jerzy Stankiewicz

PROJEKTUJEMY I WYKONUJEMY BIŻUTERIĘ OSOBISTĄ Z PRZESŁANIEM